En Güzel Papağan Resimleri | +Kalite

0
492
papağan resimleri, papağan fotoğrafları, en güzel papağan resimleri
papağan resimleri, papağan fotoğrafları, en güzel papağan resimleri

Papağan resimleri ile papağan almak isteyenlere fikir vermek istedik. Listemizde, oldukça kaliteli çekilmiş papağan resimlerini bulabilirsiniz. Her türden papağan cinsinin resmini eklemeye gayret ettik. Umarım en güzel papağan resimleri listemiz hoşunuza gider.

Harika Papağan Resimleri

papağan resmi

Bu papağan resmi gerçekten harika çekilmiş. Yeşil papağan olan bu türün resmine baktığınız zaman yüzündeki tüm güzel detayları görebilirsiniz.

papağan fotoğrafları

Papağan resimleri arasında en çok hoşuma giden fotoğraf. Bu papağan resminde bir ara papağanı görünmekte. Oldukça bakımlı ve sağlıklı görünmektedir.

amerikan papağanı resimleri

Bu papağan resmi ise mavi amerikan papağanları havada uçarken çekilmiş. Amerikan papağanlarının harika mavi renkleri fotoğrafta çok net yakalanmış.

gökkuşağı papağanı resmi

Çok renkli papağan türlerinden birisi olan gökkuşağı lori papağınının yakın plandan çekilmiş harika bir resmi. Üzerinde birçok rengi barındıran bu papağanlar oldukça güzel görünüyor.

sevda papağanı resmi

Bu papağan resmi ise lovebirds veya türkçesi sevda papağanı türüne aittir. Yeşilden kırmızıya doğru harika bir renk geçişi bulunmaktadır.

mavi ara papağanı resmi

Bu papağan resmi de mavi ara papağanı’na aittir. Mavi ara papağanı besleyen bir evcil hayvan dostu tarafından gerçekten çok güzel çekilmiş.

kırmızı amerika papağanı resmi

Bu resimdeki papağan türü ise kırmızı amerikan papağanı türüdür. Göz alıcı kırmızı rengi ve bakışlarındaki asalet ile kendisine bakanları hayran bırakmaktadır.

Dünyada sayıları ve çeşitleri oldukça fazla olan papağan türleri insanlar tarafından çok sevilmektedir. Bu yüzde birçok kişi evinde veya ofisinde papağan beslemektedir. Bizde sizlere en güzel papağan resimleri hakkında bu listeyi hazırladık.

Eğer sizde bir papağan yetiştiriciyseniz, bizlere yetiştirdiğiniz papağan hakkında bilgiler paylaşabilirsiniz. Hatta papağanınızın resimlerini çekip bize gönderin, biz sitemizde yayınlayalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here