Hakkımızda

Yunusbaligi.net sitesi 2016 yılında yunusbaligi.net yönetimi tarafından siz değerli evcil hayvan dostlarına kıymetli ve değerli bilgiler vermek amacıyla kurulmuştur. Hedefimiz, her türlü evcil hayvan hakkında bilgi ve tecrübelerimizi en doğru şekilde anlatan içerikler ve makaleler paylaşarak türkiye’de ki en iyi evcil hayvan sitesi olmaktır.

Özellikle köpek türleri, kedi türleri, kuş türleri ve akvaryum balık türleri hakkında detaylı ve kapsamlı yazılar blogumuzun konularıdır. Yazılarımızı rastgele yayınlamayıp, en temel bilgilerden daha kapsamlı bilgilere göre yayınlıyoruz. Örneğin tüm evcil köpek türlerinin temel bilgilerini ilk etapta yayınladıktan sonra, sizlere daha yoruma açık makaleler yayınlayacağız. Mesela köpek türleri için makaleler tamamlandıktan sonra apartmanda beslenebilecek köpek cinsleri nelerdir, köpeğinizi eğitmeniz için en temel hareketler ve yönergeler nelerdir gibi daha da faydalı içerikler yayınlanacaktır.

Aynı şey akvaryum balık türleri içinde geçerlidir. İlk etapta tüm akvaryum balık cinslerini tanıtacağız. Daha sonra sizlere akvaryum kurulumları hakkında bilgiler vereceğiz ve son olarak adım adım akvaryum kurulumu şeklinde rehberler yayınlayacağız.

Kısaca blogumuz bu şekilde içerik paylaşmaya devam edecektir. Umarım blogumuzu beğenirsiniz.

Blogumuzun ismi ise tamamen sosyal mesaj vermek için seçilmiştir. Dünyanın en zeki hayvanı olan yunus balığı için farkındalık yaratmak istedik. Bu yüzden evcil hayvan blogumuzun adını yunusbaligi.net olarak seçtik.

Yunus balıkları hakkında çok ilginç içerikler yayınladığımız yunus türleri isimli kategorimizi de ziyaret etmeniz de fayda var.

Bunların dışında her türlü öneriye ve fikre de açığız. Eğer sizinde bize önerebileceğiniz konular varsa, bunları seve seve dinleyebiliriz.

Türkiye’nin en evcil blogundan en iyi şekilde yararlanmanız dileğiyle…