Kullanım Şartları

Yunusbaligi.net isimli bu blog sitesi yunusbaligi.net’e ait olup bizzat onun tarafından ve/veya kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

Yunusbaligi.net’de yer alan içerikler bizzat yunusbaligi.net yönetimi tarafından Yunusbaligi.net için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

Bu yazı Yunusbaligi.net‘den alınmıştır
Kaynak: Yunusbaligi.net

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.
YorumlarYunusbaligi.net’de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– Yunusbaligi.net’e gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlanmamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluklarını kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Yunusbaligi.net’in genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

Yunusbaligi.net’e erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Yunusbaligi.net’e ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.